Aktualności

22.05.2023

II Powiatowy Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich

II powiatowy Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się 28 maja br. (niedziela) na placu za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.
18.05.2023

Turystyka i Krajoznawstwo – otwarty konkurs ofert

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym będzie można uzyskać dotację na popularyzację aktywnej turystyki, czyli m.in. na organizację rajdów pieszych, rowerowych i wodnych.
16.05.2023

VIII Edycja Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej

13 maja br. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej odbyła się VIII edycja Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego pan Bogdan Zieliński, Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie pan Krzysztof Krajewski oraz Bank Spółdzielczy Wysokie Mazowieckie.
10.05.2023

XI edycja regionalnego Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, kontynuując wieloletnią tradycję Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, zorganizowała XI edycję regionalnego Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej. Honorowy patronat nad nim objęli: Starosta Wysokomazowiecki – Pan Bogdan Zieliński, Burmistrz Ciechanowca – Pan Eugeniusz Święcki oraz wydawnictwo Macmillan Education.
21.04.2023

XLIV Ogólnopolski Turniej o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

20 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się eliminacje powiatowe XLIV Ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Organizatorami tegorocznego turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem, Straż Miejska w Wysokiem Mazowieckiem oraz Komenda Powiatowa Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Uroczystego rozpoczęcia dokonali: Pan Bogdan Zieliński Starosta Wysokomazowiecki, Pan Tadeusz Wróblewski Komendant Straży Miejskiej oraz pani Aldona Dołubizno Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych.
21.04.2023

XXI Powiatowe Dyktando Mistrzów Ortografii

18 kwietnia 2023 roku miała miejsce XXI edycja Powiatowego Dyktanda Mistrzów Ortografii. Współorganizatorami po raz kolejny byli Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie oraz Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie. W budynku szkoły uroczyście powitali uczestników konkursu dyrektorzy obydwu placówek, pan Piotr Markowski i pan Tomasz Paduch. Na podsumowanie i rozdanie nagród przybyli zaproszeni goście: wiceburmistrz Szepietowa Michał Gąsowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Żochowski.
19.04.2023

Przebudowa drogi powiatowej – ul. Białostocka w Wysokiem Mazowieckiem

Trwają prace budowlane na inwestycji pn.: „Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 2072B – ul. Białostocka w Wysokiem Mazowieckiem wraz z rozbiórką i budową mostu na rzece Brok oraz przebudową i budową niezbędnej infrastruktury technicznej”. Zakończenie inwestycji zaplanowano na sierpień 2023 roku, w związku z czym utrudnienia, w tym zamknięcie powyższego odcinka drogi potrwają do 31.08.2023 r.
03.04.2023

Nieodpłatna pomoc prawna

Szukasz pomocy lub wsparcia prawnego w trudnej sprawie? Nie stać się na skorzystanie z usług kancelarii prawnej i nie masz się do kogo zwrócić o pomoc? Zapraszamy do korzystania z punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Wysokomazowieckiego.
29.03.2023

Sesja XLI Rady Powiatu Wysokomazowieckiego

W dniu 29 marca 2023 roku odbyła się Sesja XLI Rady Powiatu Wysokomazowieckiego.
20.03.2023

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem - oferty pracy według stanu na dzień 16.03.2023 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesyła w załączeniu oferty pracy według stanu na dzień 16.03.2023 r. do wykorzystania: